TEKSTESHQIP

Ermira Ponari
Ti S'me Meriton
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti S'me Meriton" kënduar nga Ermira Ponari.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.