Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ernim Ibrahimi - Tina Valentina Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3

2ref
jam njeri une po fat
se prind e tu neve na ndan
me tjeter dojn me tfejo a allah
nuk di qka kamm gabuuu

2ref
tina valentina une te dua shum
syt e verdh moj bjondin zemer te kam un.

2ref
kur te lind ty nje femi emrin tim ti ja len tii
te luteeemm mos u fejo ti
ti me pert mu ket dashuri

2ref
tina valentina mos u fejo ti
se ne zemren time jeton vetem ti.

aman amannnnnnn
ehjjjjjjjj
aman aman amannnnn
sa i po fat un kam qellu
valentinaaaaaaaaaa
se vetem tyyyy
une te duuuuuu
une te duuuu

2ref
tina valentina te letem mos u fejo ti se ne zemer time jeton vetem ti


Ky tekst u dërgua nga Zemraa

Ernim Ibrahimi - Tina Valentina
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tina Valentina".
3. Video është e këngës "Tina Valentina", por nuk këndohet nga Ernim Ibrahimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ernim Ibrahimi:


Komente 0