Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ernim Ibrahimi - Loti Rjedh Nga Syri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Loti Rjedh Nga Syri Kur Ti Se Shikon Kur Te Them Te Dua Te Lutem Me Beso Si Mund Te Thua Qe Un Ty Te Dua Kur Zemra Jote Sesht Me Mua

Ta Dish Sa Te Dua Sta Them Dot Me Fjal Po Ta Hapur Zemren Ke Per Par Si Mund Te Thua Qe Un Te Dua Kur Zemra Jote Sesht Me Mua


Ky tekst u dërgua nga  DoOnnY

Ernim Ibrahimi - Loti Rjedh Nga Syri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Loti Rjedh Nga Syri".
3. Video është e këngës "Loti Rjedh Nga Syri", por nuk këndohet nga Ernim Ibrahimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ernim Ibrahimi:


Komente 0