Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ernim Ibrahimi & Ilir Tironsi - Bota Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4

ma gzove zemren mua moj shpirti im
pa ty moj bota ime nu ka kuptim

kjo pranver paska dal me ti thon ma tmir fjal

ma gzove zemren mua moj shpirti im
pa ty moj bota ime jo ska kuptim

ma gzove zemren mua moj shpirti im
pa ty moj bota ime nu ka kuptim


Ky tekst u dërgua nga enis vraniqi

Ernim Ibrahimi & Ilir Tironsi - Bota Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bota Ime".
3. Video është e këngës "Bota Ime", por nuk këndohet nga Ernim Ibrahimi & Ilir Tironsi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ernim Ibrahimi:


Komente 1