A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Ernim Ibrahimi & Anna Ndoj - Senorita


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/09/2019

2019-09-17T18:00:04

Më Shumë Nga

Ana Ndoj

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Ernim Ibrahimi"Senorita" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Ernim Ibrahimi & Anna Ndoj.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Ernim Ibrahimi & Anna Ndoj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Dorandd - Senorita

Senorita senorita vec e jemja je ti senorita
Senorita senorita

Senorita po shkelqen si diamant senorita
Senorita senorita(x2)

Aj aj aj aj aj ftyren tende non-stop n menen teme pe maj
aj aj aj aj aj e bukur je si ti dhe i tjeter sun e gjej
Ka dicka n syt e tu qe per veti mu po bon mbon mbon mbon e gjith ki me kon me mu kejt muji me ti plotsu vec kallzom ca po don
Lule ti lule ti aromen tone pe ndjej zemra jem ty ta kushto cdo rrahje
Lule ti lule ti aromen tone pe ndjej se per ty secili gabim ka falje
Senorita senorita vec e jemja je ti senorita
Senorita senorita

Senorita po shkelqen si diamant senorita
Senorita senorita(x2)

Ej jo jo jo jo jo nuk jam pishman un per ty ca kam bo(x2)
I bona kejt vec me ty me kalu kohen i bona kejt edhe ato qe nuk bohen
na ikem larg edhe nese ti t’afrohen me kurrgjo nuk te zevendsoj

Lule ti lule ti aromen tone pe ndjej zemra jem ty ta kushto cdo rrahje
Lule ti lule ti aromen tone pe ndjej se per ty secili gabim ka falje
Senorita senorita vec e jemja je ti senorita
Senorita senorita

Senorita po shkelqen si diamant senorita
Senorita senorita(x2)

Claydee & Ermal Mamaqi - Senorita

(Andy:)
¡Oye, chiquita!
Espero un momento
Quiero hablar contigo, ¡eh!

(Ermal:)
Hej! Ma mori mëndjen
Hej! Ma mori zemrën
Hej! M'i mori lekët
Aj, aj , aj

Hej! Ma bleu makinën
Hej! Ma bleu fustanin
Hej! Ma bleu dyqanin
Aj, aj, aj

Hej! Ma more mëndjen
Hej! Ma more zemrën
Hej! M'i more lekët
Aj, aj , aj

Hej! Ma bleve makinën
Hej! Ma bleve fustanin
Hej! Ma bleve dyqanin
Aj, aj, aj

(Claydee:)
Hey, señorita
I'm gonna teach ya
Just step into my world
I'll be your leader

Hey, señorita
I wanna save ya
All you have to say is:
"Baby, I believe ya"

Hej! Na, na, na, na, na, na
Hej! Na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na
Hej! Na, na, na, na, na, na
Hej! Na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na

Hey, señorita
Just step into my world
I'll be your leader

Hey, señorita
All you have to say is:
"Baby, I believe ya"

(Ermal:)
Hej! Ma mori mëndjen
Hej! Ma mori zemrën
Hej! M'i mori lekët
Aj, aj , aj

Hej! Ma bleu makinën
Hej! Ma bleu fustanin
Hej! Ma bleu dyqanin
Aj, aj, aj

Hej! Ma more mëndjen
Hej! Ma more zemrën
Hej! M'i more lekët
Aj, aj , aj

Hej! Ma bleve makinën
Hej! Ma bleve fustanin
Hej! Ma bleve dyqanin
Aj, aj, aj

(Claydee:)
Hey, señorita
I'm gonna teach ya
Just step into my world
I'll be your leader

Hey, señorita
I wanna save ya
All you have to say is:
"Baby, I believe ya"

Hej! Na, na, na, na, na, na
Hej! Na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na
Hej! Na, na, na, na, na, na
Hej! Na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na

(Andy:)
Now, everybody, listen up
If you having a good time I wanna see your hands up in the air
Let's go

(Claydee:)
Hey, señorita
I'm gonna teach ya
Just step into my world
I'll be your leader

Hey, señorita
I wanna save ya
All you have to say is:
"Baby, I believe ya"

Hej! Na, na, na, na, na, na
Hej! Na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na
Hej! Na, na, na, na, na, na
Hej! Na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na

Us5 - Senorita

Everybody's in the club tonight
I'm lookin out for something that I like
A cutie pie to fill my appetite
I'm feelin like I wanna one night stand
Tell the DJ gotta play my song
Beat is bangin', there ain't nothing wrong
Roll your booty cause I'm down tonight
Tell me baby can I freak you right now

BRIDGE:
Girl I wanna rock your world
And give you love 'till you go crazy
Bring your body round tonight
Say la la la la la la

CHORUS:
Senorita what you doin' all night
Mamacita you're the one I like
Tell me baby does it feel so right
How about we have a one night stand

Now I'm ready and the mood is right
I see a honey and her body's tight
I guess it's time for me to roll the dice
She's lookin' like she wants a one night stand
Pull up on her 'till I make her mine
Let her know I'll make her satisfied
I'm feelin lucky like tonights the night
I wanna hit it till I make her feel right

BRIDGE:
Girl I wanna rock your world
And give you love 'till you go crazy
Bring your body round tonight
Say la la la la la la

CHORUS:
Senorita what you doin' all night
Mamacita you're the one I like
Tell me baby does it feel so right
How about we have a one night stand

Everybody have a one nigt stand
Grab a shorty take her by her hand
All my fellas are ya stayin' loco?
All my chicas are ya stayin' loco?

CHORUS:
Senorita what you doin' all night
Mamacita you're the one I like
Tell me baby does it feel so right
How about we have a one night stand
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019