TEKSTESHQIP

Ernim Ibrahimi & Gzim Ibrahimi
Pare Lila
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pare Lila" kënduar nga Ernim Ibrahimi & Gzim Ibrahimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 9 Korrik 2019, Ernim Ibrahimi & Gzim Ibrahimi publikojnë videoklipin "Pare Lila". Kënga është punuar në të githë komponentet e saj nga Ernim Ibrahimi.