TEKSTESHQIP

Ernim Ibrahimi & Anna Ndoj
Senorita
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Senorita" kënduar nga Ernim Ibrahimi & Anna Ndoj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Aspekti viziv është gjithmonë i rëndësishëm, ndaj produkti muzikor është sjellë tek ne nga sfera vizuale edhe me një klip muzikor, i cili u publikua me datë 17 Shtator 2019. Muzika, teksti dhe okestracioni u krijua nga Ernim Ibrahimi.