TEKSTESHQIP

Ernim Ibrahimi
Aleyna
Lyrics
(Feat. Turabi & Kristian Xhaferaj)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Aleyna" kënduar nga Ernim Ibrahimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 6 Prill 2020, Ernim Ibrahimi publikon videoklipin "Aleyna", në bashkëpunim me Turabi & Kristian Xhaferaj. Orkestrimi i këngës vjen i realizuar në bashkëpunim nga Ernim Ibrahimi & Turab Hajolli.