TEKSTESHQIP

Ernim Ibrahimi, Turabi & Arap Jashari
Lakmitare
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lakmitare" kënduar nga Ernim Ibrahimi, Turabi & Arap Jashari.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 11 Qershor 2020, Ernim Ibrahimi, Turabi & Arap Jashari publikojnë videoklipin "Lakmitare". Muzika e këngës u punua nga Ernim Ibrahimi, teksti u shkrua nga Turab Hajolli & Ernim Ibrahimi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ernim Ibrahimi.