TEKSTESHQIP

Ernim Ibrahimi
FusheKosova
Lyrics
(Feat. Rexhep Velija)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "FusheKosova" kënduar nga Ernim Ibrahimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.