Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eroll Murati - Motres Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Erzoj djelli na u ba ver,
motra motren ngryk po e merr
erdhen krushqit ne mahall
ti moj moter ma ban hallall (2x)

Ulla e mbarr oj drit e hanes
ty tkam pas moj si nven tnanes po shkon nuse pom len vet me kan tash ta kjaj ni dert (2x)

Kur skem pas idhnim mes veti mir na shkojke muhabeti
bashk kem fjet e bashk jem qu
punt me ren i kem punu (2x)

Ulla e mbarr oj drit e hanes
ty tkam pas moj si nven tnanes po shkon nuse pom len vet me kan tash ta kjaj ni dert (3x)


Ky tekst u dërgua nga Niita

Eroll Murati - Motres
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Motres".
3. Video është e këngës "Motres", por nuk këndohet nga Eroll Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eroll Murati:


Komente 0