Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eroll Murati - Me Harro Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ti e Din sa MkE leNDuu
Ti e Din sa mKE MaSHTRuu
taNi Asnje Shpres sME mbANN
Shpirti Vdes e zemrA qAn .. 2-X

nDOSHTA FATi LUAn Me MUU NdOsHa TisH GaBIIMI IM QE kJO DASHUrII sHKOJ NE PAKTHim2-x

ref.. ME HAarrO Me HArrOO
ASnjEher moS E KerKo DashuRin dHe lumturin Qe kisHim nE..
ME HaRRO ME HARRo taNi tJetrIn dAshuRoo.. Se un ty moj ste besOj Asnjeher..
2-x

E Di qe kE LUjT mE MuU Kjo dHimbJe mE Kaa kalu nDoShTa Nuk jam fItimtar NE DasHurin qe djeG sI zjarr.
e di Qe kE lujtmE Mu kjo dHimjbJe Ka MEt kAluu
nDoShTa Nuk jaM FitimtAR ne dAsHurin qe djEg sI zjArr

nDOSHTA FATi LUAn Me MUU NdOsHa TisH GaBIIMI IM QE kJO DASHUrII sHKOJ NE PAKTHim2-x

Ref..ref.. ME HAarrO Me HArrOO
ASnjEher moS E KerKo DashuRin dHe lumturin Qe kisHim nE..
ME HaRRO ME HARRo taNi tJetrIn dAshuRoo.. Se un ty moj ste besOj Asnjeher..
2-x


Ky tekst u dërgua nga Lola-2.l

Eroll Murati - Me Harro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Harro".
3. Video është e këngës "Me Harro", por nuk këndohet nga Eroll Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eroll Murati:


Komente 0