TEKSTESHQIP

Eroll Murati
S'ke E Shkrume
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'ke E Shkrume" kënduar nga Eroll Murati.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Produkti muzikor përcillet para shikuesve i realizuar me mjaft shije edhe me videoklip muzikor, i cili u publikua më 2 Tetor 2017.