A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Mësuesit

Mësuesja

Ylli më I bukur
Që kam parë
Je ti mësuese
Mësuesja ime e parë

Do të kalojnë
Vite me radhë
Me ty nuk do jem
Por rrugët m'I ndriqon.

Ti bëre qmos
Që ne të mësojmë
Me ty krenohemi,
N'jetë do hapërojmë

Kl.3,4

- poezi nga Erona Asllani


- Poezia u dërgua nga Erona Asllani -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  10

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019