A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Babain

Babai Eshte Vlera E Jetës

Sa fort te dua.
Se me mesove
Fjalen e pare
E thash nene
Te dyten e thash baba


Kete poezi pe shkruaj
Ndaj dashuris tende
Baba


Me plotesove çdo deshir
Qe e desha
Por tani kam deshiren te
Them se fort te dua..


Babi tash jam rritur,
Kam mbushur 9-të vjet
Tash mua me ka ardh
Radha te plotesoj tyy deshira.
Babi im je I vlefshem per mua...

- poem written by Erona Asllani


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  18

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019