Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erozioni - Mos Qaj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


sa shpejt u dorëzove në këtë lojë
që hapat e para shoku yt ti mësoi
sa herë ty të thashë s’duhet gjithkujt ti besosh
se nuk e ke mik çdo njeri që përqafon

këshillat e mia ti kurrë nuk i ndëgjove
veten shumë shpejtë në qafë e morre
dhe prap s’të bëhet vonë në të njejtën rrugë vazhdon
kthehu në jetë tani këtë lojë përfundo

dhe mos qajë kur të them më harro
mos qaj se tash është tepër vonë
mos qaj nga e para prap fillo
mos qaj më jo


Ky tekst u dërgua nga Adem MorinaErozioni
Publikimi: 01/12/2007


Erozioni - Mos Qaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Qaj".
3. Video është e këngës "Mos Qaj", por nuk këndohet nga Erozioni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Erozioni:


Komente 0