Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ervis Behari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  514
 • Vendlindja:
 • Fier 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 27 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Ervis Behari është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Jeton ne Tirane. Pjesmares ne "Maratonen e Kenges popullore Shqiptare". Më datë 24 Korrik 2015, Ervis Behari publikon videoklipin "Kenget E Vendit Tim". Më datë 17 Dhjetor 2015, Ervis Behari publikon videoklipin "Si Do Veje Halli". Më datë 21 Qershor 2016, Ervis Behari publikon videoklipin "Djaleri". Më datë 4 Prill 2017, Ervis Behari publikon videoklipin "Nene". Më datë 31 Mars 2018, Ervis Behari publikon videoklipin "Dajo". Më...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

5 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (10)

1
6
5
11
5
8
7
4
2
9

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Gerion Zhuri

Emalio

Leddie Malik

Francezi

Return Aga's

Mc Man

Gzai

Taku TLG

Klevi ABG's

Kg Man

Tags: Ervis Behari


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet