A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Stinët

Pranvera

Erdhi pranvera
me plot gezim,
lulet e mbushen
gjithe vendin tim


U kthyen zogjet
me plot gjalleri,
me kenge te bukura
e me hijeshi.

- poem written by Erza Morina


- Submitted by Erza Morina -

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019