A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Mërgimin

Mall Per Atdheun

Jam ne mergim
Jetoj me mall
Pikellimin kam
E lotet sme jane thare

Shume larg nga ty
O i embli atdhe
Ketu dielli nuk ngroh
Si atje

- poem written by Erza Morina


Not Yet Rated
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019