Më mbaj mend (për 1 muaj)

Estela Nikoliqi - Vetem Ti (Feat. Black Storm)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Dua vetem te vdes
Do ta beja vetem per ty
Qe kur me ike ti
Kam ndaluar te marr fryme

Kam ngelur vetem e vetmuar
As te ike nuk dua
Zemres sime i ke munguar
Me ke lene te lenduar

Jo si ti nuk gjej njeri
ti je frymezim,dhe kete e di

REF: Te dua,te dua met vertete 2x
Te dua pa ty nuk kam jete.

2.Sikur te gjeja nje menyre
qe te te beja te me kuptosh
Pa ty nuk mundem me te jetoj
Dhimbjen nuk mund ta perballoj

Ne erresire kam mbetur
ZEMRA me eshte lodhur
VETEM TI mund te me sheron
Te lutem kthehu me dashuro(dashuro)

Jo si ti nuk gjej njeri
ti je frymezim,dhe kete e di

REF: Te dua,te dua met vertete 2x
Te dua pa ty nuk kam jete.

Ike ne drejtim t`panjohur
Un ngela peng i yti
Gjithe jeten,mire,pa te njohur

REF: Te dua,te dua met vertete 2x
Te dua pa ty nuk kam jete.


Ky tekst u dërgua nga AlbaEstela Nikoliqi
Featuring: Black Storm
Publikimi: 24/09/2011
Festivali: Top Fest 8
Kompozuar Nga: Bekim Kepuska


Estela Nikoliqi - Vetem Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Ti".
3. Video është e këngës "Vetem Ti", por nuk këndohet nga Estela Nikoliqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Estela Nikoliqi:


Komente 2