Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Estela Nikoliqi - Deri Ne Perjetesi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/06/2012

2012-06-03T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Top Fest 9Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Deri Ne Perjetesi" kënduar nga Estela Nikoliqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Shkumbin Ismaili. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

E gjithë jeta ime më pat qenë një peng se ty do të takoj por asnjëherë nuk kam besuar se kjo natë do të na ndajë..., e do na largojë.................Unë tashmë kot mundohem tët harroj kur s'mundem jo nuk mundem pa ty nuk mundem të jetoj ti je dielli im që perëndon
ouououuuuuu

Ref: Tash s'më mban më heshtja dot s'do t'kem pranë më at që dua më shikon në syt me lot më kupton e din që vuaj (2*)

E gjihë jeta ime më pat qenë një peng se ty do të takoj por asnjëherë nuk kam besuar se kjo natë do të na nadjë...,e do na largojë.................Por unë veq një gjë e di vetëm ti mund t'ju përgjigjesh lotëve të mi do t'vdes dhe do të ngjallem përsëri i yti jam gjer në përjetësi (i yti jam gjer në përjetësi)

Ref:Tash s'më mban më heshtja dot s'do t'kem pranë më at që dua më shikon në syt me lot më kuoton e din që vuaj (2*).Më Shumë Këngë Nga Estela Nikoliqi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet