TEKSTESHQIP

Estela Nikoliqi
Vetem Ti
Lyrics
(Feat. Black Storm)

Dua vetem te vdes
Do ta beja vetem per ty
Qe kur me ike ti
Kam ndaluar te marr fryme

Kam ngelur vetem e vetmuar
As te ike nuk dua
Zemres sime i ke munguar
Me ke lene te lenduar

Jo si ti nuk gjej njeri
ti je frymezim,dhe kete e di

REF: Te dua,te dua met vertete 2x
Te dua pa ty nuk kam jete.

2.Sikur te gjeja nje menyre
qe te te beja te me kuptosh
Pa ty nuk mundem me te jetoj
Dhimbjen nuk mund ta perballoj

Ne erresire kam mbetur
ZEMRA me eshte lodhur
VETEM TI mund te me sheron
Te lutem kthehu me dashuro(dashuro)

Jo si ti nuk gjej njeri
ti je frymezim,dhe kete e di

REF: Te dua,te dua met vertete 2x
Te dua pa ty nuk kam jete.

Ike ne drejtim t`panjohur
Un ngela peng i yti
Gjithe jeten,mire,pa te njohur

REF: Te dua,te dua met vertete 2x
Te dua pa ty nuk kam jete.

DËRGOI: