Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Ester Hoxha - Kthehu Ti Ne Zemren Time  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente

Asnjë Koment

10/05/2009

2009-05-09T23:00:00+00:00

Pjesëmarrëse në

Top Fest 6
dite e vrenjtur me shi
ndoshta ti sot ne shkolle nuk vjen
por me shprese une shkoj se ne mbremje vone perseri ne msn do te takoj

pse me mban kaq meri
nje kaprico une bera kot
me kupto me shume
prane zemres ti do me gjesh
ne cdo moment qe do kerkosh

kthehu ti ne zemren time
mjaft me le ne chat shenime mjaft
grindjet smundem ti duroj
paqen ty po ta kerkoj

brenda vetes shiko me sinqeritet dhe me thuaj pa frike ne me do vertet

une e di te mungoj ndjenjat ty ti lexoj ne sy neser shkolle nuk ka por e vetme do jem atje duke te pritur prap te kthehesh ti aty


Më Shumë Këngë Nga Ester Hoxha:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet