TEKSTESHQIP

Ester Hoxha
Kush Je Ti
Lyrics

Ne dritare perball meje
Cdo mengjes shikoj
Sa her hapet
Sa her mbyllet
Veten e harroj kafen me te e pi
ne disstanc me te e shijojjjj
Por nuk me sheh ai
Fare nuk e di se ekzistoj

REF
Emrin jo nuk ia di
kush je ti o njeri
Ekziston ne jeten time
Si kaprico e cdo stine
kush je ti o njeri

Nuk jam bjonde
Si Nikita
Dhe nuk di te vras
Delikate jam me Loliten
thon se ngjas
Por ne shenjester un
Gjate do te kem se me cmend
Kur nuk te shoh nje dit jeten time ti e merr peng

REF
Emrin jo nuk ia di
kush je ti o njeri
Ekziston ne jeten time
Si kaprico e cdo stine
kush je ti o njeri

Sot dritarja rri e mbyllur dhe
njeri se hap
Ka ndryshuar jeta ime me nuk eshte e bardh
Do te t'kerkoj pa fund
Ne tok apo ne qiell
Prap te gjej
dhe do te t'them nje fal
Fare shkurt:UN TE NDIEJ

Emrin jo nuk ia di
kush je ti o njeri
Ekziston ne jeten time
Si kaprico e cdo stine
kush je ti o njeri
Kush je ti o njeriiiiiiiiiiii

DËRGOI:
INFO
Ky projekt u bë i disponueshëm para një audience më të gjerë i kompletuar në prizmin vizual me anë të një videoklipi, i cili u publikua me datë 28 Qershor 2010.