Më mbaj mend (për 1 muaj)

Etna - Outro Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

etna tash pi vin e etna durim maksi pim v a e ki lshu mi inqizu a po prap une te du se e mir katapallapallapallapallapalla tetovare ne zemren ti hehehheh edhe shoqet ty ta kan lakmi tetovare talalalalatalalalaalal ey merrni msim pak prej maksit edhe pim pimit e qyre qysh u dhez uaaaaaaa prova prova uqk ty keq te shkon dita nese nuk kan orbita mos u pre me faten nuk ka dita se dita eeehehe e pshtjella zemra fol vet thet mos e vet kerkonin une i di kto o maks pse ma ke nal krejt zanin a pse ma nale o vlla kupton numer si femerti e din qa duhet qa po thu ouuuuu ti e din qa duhet qa edhe niher hajde he hajde qyqyqyqy kush po mn me lu me mu eu nanen krejt tekstin e kum harru bon sbon edhe bon ama une e kom bon une di qe je e trent karramel edhe bonbon hahahah karramel e bonbon


Ky tekst u dërgua nga HeeeEtna
Publikimi: 29/03/2010


Etna - Outro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Outro".
3. Video është e këngës "Outro", por nuk këndohet nga Etna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Etna:


Komente 0