A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Etno Gangs
Nuk ka akoma asnjë votë

Etno Gangs është grup artistësh. Në Maj 2004, Etno Gangs marrin pjesë në Top Fest 1 me këngën "Come On".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019