A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Eugena Aliu
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  31

Eugena Aliu është këngëtare e njohur. Më datë 29 Mars 2012, Eugena Aliu publikon videoklipin "Nje Here Dashurojme".

Më datë 30 Qershor 2014, Adelina Tahiri publikon videoklipin "Ani Ani", në bashkëpunim me Eugena Aliu.

Më datë 17 Shtator 2014, Eugena Aliu publikon videoklipin "Te Dua Ty". Me këtë këngë, Eugena Aliu merr pjesë në Shkodra Fest 1 në vitin 2014.

Më datë 1 Gusht 2017, Eugena Aliu publikon videoklipin "Te Njejtin Mbiemer".

Më datë 8 Shtator 2017, Irkenc Hyka publikon videoklipin "Haram" në bashkëpunim me Eugena Aliu. Muzika e këngës u punua nga vetë Irkenc Hyka, teksti u shkrua nga Petro Xhori, ndërsa për orkestrimin u kujdes Dj Jojo. Videoklipi u prodhua nga ND Film Pro.

Më datë 27 Shkurt 2018, Eugena Aliu publikon videoklipin "Pishman".

Më datë 13 Korrik 2019, Aziz Murati & Eugena Aliu publikojnë videoklipin "Herë Mirë E Herë Keq".

Më datë 14 Korrik 2019, Just X & Eugena Aliu publikojnë videoklipin "Pare".

Më datë 13 Korrik 2019, Aziz Murati & Eugena Aliu publikojnë videoklipin "Herë Mirë E Herë Keq". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu.

Më datë 19 Tetor 2019, Eugena Aliu publikon videoklipin "Dashni". Muzika e këngës u punua nga Marsel Gunga & 2 Step, ndërsa teksti u shkrua nga 2 Step. Videoklipi u prodhua nga kompania ND Film Pro.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019