Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eugena Aliu - Te Njejtin Mbiemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  12

E kuptova se te doja shumë
Dhe akoma është kjo ndjenjë te unë
E di mirë s'do mund ti rezistoj
Dhe vendosa të të dashuroj
Të kam ndier unë ty në çdo moment
Ku të shkoj s'më zihet vendi vend
Dhe sa herë më thoje të takoj
Erdhi radha ime të të ftoj

2x

Të duaaa ah sa të do kjo zemër
Duaaa të kemi të njëjtin mbiemër
E di e di shpirti po më flet
Askush tjetër përveq teje s'do më këtë

Jam me fat unë që të njoha tyyy
Afër njëri-tjetrit ne të dyyy
Edhe zemra shkurt po më tregon
Të jesh brenda saj ty të kërkon
Të kam ndier unë ty në çdo moment
Ku do shkoj s'më zihet vendi vend
E sa herë më thoje të takoj
Erdhi radha ime të të ftoj

2x

Të duaaa ah sa të do kjo zemër
Duaaa të kemi të njëjtin mbiemër
E di e di shpirti po më flet
Askush tjetër përveq teje s'do më këtë

Se për njëri-tjetrin kemi lindur ne ...


Ky tekst u dërgua nga ShkodraniEugena Aliu
Publikimi: 01/08/2017


Eugena Aliu - Te Njejtin Mbiemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Njejtin Mbiemer".
3. Video është e këngës "Te Njejtin Mbiemer", por nuk këndohet nga Eugena Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eugena Aliu:


Komente 0