TEKSTESHQIP

Eugena Aliu
Luj Moj Xhan
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Luj Moj Xhan" kënduar nga Eugena Aliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këngën ka punuar si orkestrues Egzon Bajraliu.