A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Euron Selimi - Pabllo


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

29/04/2017

2017-04-29T18:00:19

REF:
Kena shum pare
Kena shum mall
Veq ni telefon edhe menihere dal
Kena shum pare
Kena shum mall

Jeten e kom fiks sikur pablo
Regjistro jeten tem filmi Narco
Pare shum pare
Lambo shum lambo
Loj e budallve
Fuck bro

REF:
Kena shum pare
Kena shum mall
Veq ni telefon edhe menihere dal
Kena shum pare
Kena shum mall

Ikni se i kena dhez pishat
I man nalt na jau thejna gishtat
Ti na qon fjal njoftohu me bishat
Tu bo ferrk nmahall fmive tu jau nxjerr briskat
Kush o kush o kush o
Pablo pablo pablo
Dosti me 1 kill
Del mthirr NARCO
Thesin kape narco
nBMW ngarko
Mafija mafija rrugve italiano
Ku met dhipi yt
Ku met dhipi yt
N beef ti me neve na t jesum n fyt
Kena kena pare
Kena kena mall
Plaqka po dahet vet i treti n tall
Ty fryma pot nalet kur un po kthehna
Si gjith ma i riu masshumti vrehna
Si gjith ma i riu e mas ngati te skena skena
Te skena

Jeten e kom fiks sikur pablo
Regjistro jeten tem filmi narco
Pare shum pare
Lambo shum lambo
Loj e budallve
Fuck bro
REF
Kena shum pare
Kena shum mall
Veq ni telefon edhe meniher dal
Kena shum pare
Kena shum mall

Hej plako, plako
BMW-ja e re film dako
E pshtjellt mrena npako pako
Te kthesa parko narco
BMW edhe LAMBO LAMBO
Fucking El capo capo
Thirreni tarkon tarkon
Je shum larg bro ti pe din kon
Tu bo kruka n rrug tulifar stili mrena n'root
Paret bin prej qielli e na tu i bo tub
Mos u sill ka kthesa se tkercet BOOM
Dealer-i ka mahalla tu u sill me tut
AH AH
Ti na njeh neve neve
Ti na njeh neve
Ti na njeh
Ti na njeh neve

Jeten e kom fiks sikur pablo
Regjistro jeten tem filmi narco
Pare shum pare
Lambo shum lambo
Loj e budallve
Fuck bro
REF
Kena shum pare
Kena shum mall
Veq ni telefon edhe meniher dal
Kena shum pare
Kena shum mall

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019