A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Euron Selimi - Karegori E Ran


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/03/2016

2016-03-13T16:56:37

Yeah,Yeah,Yeah,Lshomi prej nalti, drejt e te takti, mos u halit
se lepitesh prej asfallti,TT edhe ret, lypna ngazet, folin per neve,
se gjith jena vrejt,mlohesh me gjak, kur na vim me nxerr hak,smunesh me na numru, se na nuk jem pak PAPAK, rri urt mos ma teshirat,sen sjon shejat,ti munesh me met sakat SAKAT SAKAT,pi kthena tripit,pi foli ritmit,
KATREGORI E RAN, foli prej msimit, trunin o haver, e kom digital,kund
er neve, papakat i bojm per spital, llakesh si flet, edhe veq hija tmet,
nivel i madh U U U N, sja kom nis sivjet, haverat me maska nkry,besom hiq nuk e pret, me hi hin, ama me dal, nuk o leht, QET haver,MOS BERTIIT, nese don me pshtu,tlidhum sikur qenin, apet
shko ha per mu, msim per kullera, se tvjetrit mkan msu,I HERSHUM HALUC, kit loj e kom lu,masken nkry, gati per loja, nzonen ton gjen veq gjak edhe gzhoja, so npytje ktu dija, o npytje provoja,pse po fol?, sun e ban, po ta qet goja,tum permen mu, po don emer me marr,ty nuk tkan dost bre, ty tkan zagaar,ti ske jetu, jeten e ki prall,se hiphopi mu, tvetin mka shpall, BANG, jeni shum tdopt, KLINCAA,jom kryesor ju jeni tepric
a,un jom REAL, ju jeni veq VICA,UN PER HIPHOP, pimpat per snitcha,dostin nkuk, plumi beson tqpon, qo ferrk me neve, nese jeta tu ka bo
monoton, ti je FEJKER, perpos fjalve sen nuk bon, ta KASSIRATI klliken, tani bohet VOON,thirrum i sjellshum, se veq po sjelli, NBIPPHOPP,e korri qata qe emjelli, veshun met zeza, ngjyr SHPIRTI, trilloj RIMA, se ma kap mas MIRTIII,


Lyrics submited by IMaBOSSKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019