A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Euron - Call The Police


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

27/12/2017

2017-12-27T20:40:01

CALL THE POLICE
CALL THE POLICE I KENA MASKAT NIKE , JO ME JUVE SDOJNA PEACE
GUCCI GUCCI MAN
LOUIS LOUIS
ME PARE TBABES TI SHMEK
VJET FAKTURA NFUND MUJIT
CALL THE POLICE
CALL THE POLICE I KENA MASKAT NIKE , JO ME JUVE SDOJNA PEACE
GUCCI GUCCI MAN
LOUIS LOUIS
ME PARE TBABES TI SHMEK
VJET FAKTURA NFUND MUJIT
JO HEDA KEM PUN ME BIGA
A PI SHEH T'RANIST EN VIGA
SBOHET FJAL PER TLIGA
SIKUR PATRON ME 10 DHIPA
SVJEN SHPREHJE ME RRAH RRAH
NA TA BOJNA PA PA
PRISHTINA KREJT E DINA
KU MILLET MARINA E PIHET COCAINA
NTRAP I DJEGT , N'BEAT I HJEKT
THUJUM SHNET SE KOM VJET NRRJET
KOM ME BO BUJ NKET QYTET
KERSET SKA QARE EDHE NESE SE PRET
ME VETI KREJT MAHALLEN
EDHE NESE KI DOSTA UN TA QI HALLEN
REPERA FALLC KAPNE VALLEN
TKA KALLZU CIGGA NREFREN QITNE HALLVEN
JOM KA DU ME DHEZ NEPER QDO VJET
ME KREJT MAHALLEN JENA KONEKT
KREJT HALLALL E KEM QDO LEK
SECILA DIT VEQ MU POM NJEK
CALL THE POLICE
CALL THE POLICE I KENA MASKAT NIKE , JO ME JUVE SDOJNA PEACE
GUCCI GUCCI MAN
LOUIS LOUIS
ME PARE TBABES TI SHMEK
VJET FAKTURA NFUND MUJIT
CALL THE POLICE
CALL THE POLICE I KENA MASKAT NIKE , JO ME JUVE SDOJNA PEACE
GUCCI GUCCI MAN
LOUIS LOUIS
ME PARE TBABES TI SHMEK
VJET FAKTURA NFUND MUJIT
SHUM FRESH O KREJT EKIPA
LEJLA DOJNA SE KEM DHIPA
NIKE N'KOM SBOJNA TRIPA
E MUSHI KESEN NIKE ME PUN TLIGA
TZIT ME ROTACION LIDHJET N AVION
PERCJELLJA TEJ KUFINI SHKON
E KOM PANCIRIN DAJA SUN UM QPON
BON QA TBON ME NEVE SHTIR LE TE PROVON!!!!
BOTHEN NKARRIK TBENZIT
EDHE NBOKSERICA SHEJA TNIKES E RREKIN LLOJ TMERCEDESIT
KRYHET DELLA ME DELLA
TOKEN E MJELLA TU PI SHUM VJELLA
KTA VREHEN A KAN SHUM TREMA
MOS I SHTI DURT SE TI PREJNA
SHUM PAK NA KA MET NA KAP SKENA
TALENTIN E KEM PAS SE BLEJNA
CALL THE POLICE
CALL THE POLICE I KENA MASKAT NIKE , JO ME JUVE SDOJNA PEACE
GUCCI GUCCI MAN
LOUIS LOUIS
ME PARE TBABES TI SHMEK
VJET FAKTURA NFUND MUJIT
CALL THE POLICE
CALL THE POLICE I KENA MASKAT NIKE , JO ME JUVE SDOJNA PEACE
GUCCI GUCCI MAN
LOUIS LOUIS
ME PARE TBABES TI SHMEK
VJET FAKTURA NFUND MUJIT
#PRISHTINA01
#VRANJEVC


Lyrics submited by PRISHTINA01Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019