A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Euron - Mafia


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/10/2018

2018-10-01T18:55:11

tu nxerr killa prej kuferit zemer luan e zemer te gangsterit jena rrit ne shijen e territ ik ti qifsha ropt e pederrit xhamat e zi sun u msheh prej kerrit hla krahun ja maj haverit hala gojen full pi shanzherit kom dosta me maska e sakica ne krah partoll 24 7 deri ne sabah maica desh e jena qu pesh qeren e ran e kurr tu mos kesh na ka rrit terri me tylifar haveri tyli krimineli edhe ne bi baba thot nzerri haveraat e kom t gjakut qe jon ne tripa te bob marllit as te mamasites bre nanen e zdralit hla me leh husel per milion kurr per burekkokrra kristal hiq mos um vet biri i leket ta qesum ne gepek edhe kufinin e kalojm leht 1 2 3 ki pun me mafia jo dhipa si diva aaaa pre veti jon shum fjal e per ta sen nuk niva aaa kush karin do me neve fshin gjak me peshkira aaaa bojna lek e pijme gajbe me birra punt e zeza tu qkep della si nene tereza jom tu ba mir me djem te kqi pa protesa prit te banesa suikur djem te kthesa mos e qo zanin se jet pa protesa brrr kuku tkalli vaji karrierren ta kalli mirret kej malli ska qat merr malli vet ko me mrri kit qim nane se nali dosta vllazni sa as vet nuk e di cdo ven ku po shkoj pe kom ka nji shpi qytei prishtin f**king colubi malli po shitet po rritet jon tu u bi edhe polici edhe dellat tu u fshi se e kem te gjakin e osht mafi ki pun me mafi veshun me te zeza po bojna lek e po bojna vepra sa te bardhat i qita sa te zezat i mshefa a kokni rrit po rrehni si defaki pun me mafia jo dhipa si diva aaaa pre veti jon shum fjal e per ta sen nuk niva aaa kush karin do me neve fshin gjak me peshkira aaaa bojna lek e pijme gajbe me birra


Lyrics submited by Proallgaminge-Cards (1)

U krijua nga imAb00$ 2018-12-25 13:34:57
Ki pun me mafi
Veshun me t'zeza
Sa t'bardhat ti qita
Sa t'zezat ti mshefa

Add an e-Card

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019