Më mbaj mend (për 1 muaj)


Eva - E Jotja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Jotja".
3. Video është e këngës "E Jotja", por nuk këndohet nga Eva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Eva - E Jotja  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

26/05/2018

2018-05-26T17:00:01+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Jotja" kënduar nga Eva.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Eva i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Samanta - E Jotja

Yeye

Kudo qe shkoj
Je afer meje
Ose folem ose leje
Mke ra nsy pom bon me menu kush je

Yeye

Ti e din ca po du prej teje
Tnjejtin sen qe don prej meje
Pse ma heret sjena pa asnejher na dy

Ti pom shikon e syt spo mi hek
Pom pelqen e nuk e di pse
I wanna here ya talking in ear
Come on and get me lets get out of here

Pom bon mu per veti
Po ta jap nje shans ty une une
Pom bon mu per veti
Po ta jap nje shans ty une une

Ku je kon deri tash
Ku je kon deri tash
Na duhet me kan bashk
Ajajajaa

Ayaa
Ti je e ke me kon desire
Ntok det edhe n’ajer
Afer vetes e di gjith un ty kam me tni

Ti po mshikon edhe syte spo mi hek
Po mpelqen edhe nuk e di pse
I wanna here ya talking in ear
Come on and get me lets get out of here

Pom bon mu per veti
Po ta jap nje shans ty une unee
Pom bon mu per veti
Po ta jap nje shans ty une unee

Ku je kon deri tash
Ku je kon deri tash
Na duhet me kan bashk
Ajajajaa

Ty afer kur tkom
Mendjen ma ndrron
E humb me ty ton naten
E di cka don
E jotja jom eh ti i imi a je

Pom bon mu per veti
Po ta jap nje shans ty une unee
Pom bon mu per veti
Po ta jap nje shans ty une unee

Ku je kon deri tash
Ku je kon deri tash
Na duhet me kan bashk
Ajajajaa

Marigona Jelliqi - E Jotja

Asnje shprese ti nuk e len
Asgje me per ty nuk vlen
Sa here kthehesh me lendon
Me vret,ti mbetesh teme

Qe godet,me ke pase por vlere
S'ka pas, me nuk dua te kthehem
Sa here ti mbetesh vete mos u kthe
Se sdo te me gjesh. refreni-e jotja
Ma sdua te jem mos trazo plagen qe dhemb

Ti ske vend ne zemren tem prap me vret,
Kur teket vjen, e jotja ma sdua te jem
Mos trazo plagen qe dhemb,ti ske vend
Ne zemren tem prap me vret kur teket prap vjen

Shprese ti nuk e len, asgje me per ty nuk vlen
Sa here kthehesh me lendon me vret, ti mbetesh
Teme qe godet, me ke pase por vlere ska pas
Me nuk dua te kthehem,sa here ti mbetesh

Vete mos u kthe se sdo te me gjesh
Refreni- e jotja me sdua te jem
Mos trazo plagen qe dhemb,ti
sSke vend ne zemren tem, prap me vret

Kur teket vjen, e jotja me sdua
Te jem mos trazo plagen qe dhemb
Ti ske vend ne zemren tem,prap
Me vret kur teket vjen.

Mihrije Braha - E Jotja

asnje shprese ti nuk e len ,asgje me per ty nuk vlen,sa here kthehesh me lendon me vret,ti mbetesh teme qe godet,me ke pase por vlere ska pas, me nuk dua te kthehem sa here ti mbetesh vete mos u kthe se sdo te me gjesh. refreni-e jotja ma sdua te jem mos trazo plagen qe dhemb, ti ske vend ne zemren tem prap me vret, kur teket vjen, e jotja ma sdua te jem mos trazo plagen qe dhemb,ti ske vend ne zemren tem prap me vret kur teket prap vjen, pjesa e dyte e tekstit-asnje shprese ti nuk e len, asgje me per ty nuk vlen,sa here kthehesh me lendon me vret, ti mbetesh teme qe godet, me ke pase por vlere ska pas, me nuk dua te kthehem,sa here ti mbetesh vete mos u kthe se sdo te me gjesh . refreni- e jotja me sdua te jem mos trazo plagen qe dhemb,ti ske vend ne zemren tem, prap me vret kur teket vjen, e jotja me sdua te jem mos trazo plagen qe dhemb,ti ske vend ne zemren tem,prap me vret kur teket vjen.
Më Shumë Këngë Nga Eva Ndoja:


Komente mbi këtë këngë