Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fabio - Trëndafil Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk e di un ca bona qe ike ti
Ty ti fala po pelqeve me nejt nvetmi
Ke ti acar e ke un po bjen shi
Per ty mo une jo skom ni

Zemra jeme e coptume nvetmi
Lott po pikojn se zemra u thy
Tash sjena mo ca do bosh ti
E menova mir se kom me ik e mo nuk vi
Fabio Tota
Publikimi: 30/03/2023
Teksti: Fabio Tota
Produksioni: Fabio Tota
Mix/Master: Fabio


Fabio - Trëndafil
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Trëndafil".
3. Video është e këngës "Trëndafil", por nuk këndohet nga Fabio.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0