Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fadil Riza - Moj Unaza Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


(2x) Moj unaza rreth me are, rreth me are
(2x) Ke marr burrin djal beqar, djal beqar

(2x) Gjitha shoqe ta kajn inat, ta kajn inat
(2x) Kajn inat e placin-e, placin-e
(2x) Nder shoqe mos dalshin-e, dalshin-e

(2x) Moj unaza rreth flori, rreth flori
(2x) Ke marr marr burrin djal te ri, djal zotni

(2x) Gjitha shoqet ta kajn lakmi, kajn lakmi
(2x) Kajn lakmi e placin-e, placin-e
(2x) Nder shoqe mos dalshin-e, dalshin-e
Fadil Riza
Publikimi: 10/07/2014


Fadil Riza - Moj Unaza
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Unaza".
3. Video është e këngës "Moj Unaza", por nuk këndohet nga Fadil Riza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fadil Riza:


Komente 0