TEKSTESHQIP

Fadil Riza
Maturant
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Maturant" kënduar nga Fadil Riza.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Në mënyrë që të pritet sa më mirë, materiali muzikor është sjellë online i ilustruar nga sfera vizuale me një klip muzikor, i cili u publikua më 29 Prill 2016.