TEKSTESHQIP

Fadil Riza
Ani Ani Shko
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ani Ani Shko" kënduar nga Fadil Riza.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.