TEKSTESHQIP

Fanfara Tirana
Zot, O Zot Te Qofshin Fale
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zot, O Zot Te Qofshin Fale" kënduar nga Fanfara Tirana.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.