Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fasti - Era Dashni Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


x3
Era dashi
Po vjen mrena nga zemra
E kto jo nuk jon rrena
Krejt qa kom bo per ty

Ref:
Thirem thirem
Per ty vi
Se per ty kom shum dashni
Nese zonin nuk ta ni
Kurgjo jo nuk ka renci

x2
Xhelozi, xhelozi,
xhelozi,
Ti ke mrena

Qa kisha bo pa ty
Qa kishe bo pa mu
Nese tjetra um kush prek
Ti e kishe vra per mu
Shum fjal du me ti thon
Shum foto me ty kom
Shum kujtime un ke lon

x2
Jena dasht e jem perla
Jo si un, ti nuk ka
Qysh po kqyrin ti je tum vra
Nuk po muj un ty pat pa

x2
Dashni, dashni
Dashni un kom per ty
Qka m'ke ba jo nuk e di
Pom terhet si me magji

Qa kisha bo pa ty
Qa kishe po ma mu
Nese tjetra um kishe prek
Ti e kishe vra per mu
Shum fjal du me ti thon
Shum foto me ty kom
Shum kujtime um ke lon

x3
Era dashni
Po vjen mrena nga zemra
E kto jo nuk jom rrena
Krejtqa kom bo per ty


Ky tekst u dërgua nga J4AurelFasti
Publikimi: 18/05/2018


Fasti - Era Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Era Dashni".
3. Video është e këngës "Era Dashni", por nuk këndohet nga Fasti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fasti:


Komente 0