A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gent Fatali

Ma Jolie ➡ My Pretty

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »


Ma Jolie

[ Intro ]
Me ne ça u bo na dy nuk folim mo
une po du me dit a menon per mu a jo

Me ne ça u bo na dy nuk folim mo
une po du me dit a menon per mu a jo

[ Strofa 1 ]
Ma Jolie Ma Jolie neve na pa syni zi
Qata qe na kan bo keq ju ktheft dy here ma zi
Ma mire mos t'ishim pa ma se t'boj shume keq un e di
Kur je me to i mshel syt and think of me ma jolie

Na dy soulmates jena prej dites t'par
Kur me fustan t'zi ti ke ardhe
Kom dasht me t'pa une me fustan t'bardh
Prej qe ke shku vec dite t'zeza kom pa

[ Refren ]
Me ne ça u bo na dy nuk folim mo
une po du me dit a menon per mu a jo

Na dy nuk folim ma, Na dy nuk folim ma,
Na dy nuk folim ma, Na dy nuk folim ma,
Na dy nuk folim ma, Na dy nuk folim ma,
Ama nese t'bjen n'men najher ty per mu, çoma ti mu 1 kang

[ Strofa 2 ]
Mos keqkupto asniher mos meno qe une du ti me mu kthy
E di qe nuk don as ti, u bo ça u bo, f**k it u kry! Ej
Ke qel account fake story-t mi pa
E di qe mi kqyr prej qe jena nda
Ke qel account fake story-t mi pa
Ky snap o' per ty e di qe je tu m'pa

Nuk po du ti me mu kthy, as s'po du un me tu kthy
Ama nese m'thirr mu pa, ça kom me t'bo e din veç ti

[ Refren ]
Na dy nuk folim ma, Na dy nuk folim ma,
Na dy nuk folim ma, Na dy nuk folim ma,
Na dy nuk folim ma, Na dy nuk folim ma,
Ama nese t'bjen n'men najher ty per mu, çoma ti mu 1 kang

[ Bridge ]
I pijna brengat, smokitim problemet
I mshelim syte, koha kthehet
Kthena prej punes, ti ma çel deren
Ti je tu gatu tu ma bo gati dreken
T'kom kap pi permasit, po ta nij eren
Era jote ma kujton pranveren
Nashta nuk jena bashke ma na
Ama kur hapim syt bile kujtimet meten

[ Refren ]
Me ne ça u bo na dy nuk folim mo
une po du me dit a menon per mu a jo

Me ne ça u bo na dy nuk folim mo
une po du me dit a menon per mu a jo

Na dy nuk folim ma, (Ma Jolie)
Na dy nuk folim ma,
Na dy nuk folim ma, (Ma Jolie)
Ama nese t'bjen n'men najher ty per mu


My Pretty

(My pretty, My pretty)
What happened to us, We don't talk anymore
I want to know, if you think about me or not.
What happened to us, We don't talk anymore,
I want to know, if you think about me or not.

My pretty, my pretty somebody wished bad on us,
Those who did us wrong, I hope it gets back
to them twice as bad.
It's better if we don't see each other anymore,
because I am bad for you, I know
When you're with him you close your eyes
and think of me my pretty.
We ate soulmates from the very first day
When you came with that black dress.
I wanted to see you with a white dress,
But since you've brenda gone I only saw black days.

What happened to us, We don't talk anymore,
I want to know if you think about me or not.
We don't talk anymore, We don't talk anymore,
We don't talk anymore, We don't talk anymore.
We don't talk anymore, We don't talk anymore,
We don't talk anymore.
But if I ever cross your mind, send me a song

Don't misunderstand me, don't even think for a second
that I want you back.
I know you don't want to either, what's done is done,
f**k or it's done.
You opened a fake account to see my account to see my insta stories
I know that you have watched every single
of them ever since We broke up,
You opened a fake account to see my insta stories
This is snap is for you I know that you can see me
I don't want you back, I don't want you back,
But if you ever call me up to meet again.
You the only one that knows what will happen to you.

We don't talk anymore, We don't talk anymore,
We don't talk anymore, We don't talk anymore,
We don't talk anymore, We don't talk anymore,
But if I ever cross your mind, send me a song.

We drinks the worries away, We smoke the problems,
We close our eyes, the time goes back,
I get back from the work, you open the door,
You are cooking, making the dinner ready for me,
I hug you from behind, I smell your smell,
Your smell reminds me of the spring,
Maybe We ain't together anymore,
but when we open your eyes the memories remain.

What happened to us, we don't talk anymore
I want to know, if you think about me or not,
What happened to us, We don't talk anymore
I want to know, if you think about me or not.
We don't talk anymore,
(We pretty)
We don't talk anymore, We don't talk anymore,
But if i ever cross your mind...

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019