TEKSTESHQIP

Fatime Kalimashi
Nana E Kombit
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nana E Kombit" kënduar nga Fatime Kalimashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 16 Dhjetor 2022, Fatime Kalimashi publikon videoklipin "Nana E Kombit". Muzika e këngës vjen si bashkëpunim nga Fatime Kalimashi & Sami Hoxha, tekstin e shkroi vetë Fatime Kalimashi, teksa për arranzhimin u kujdes Sami Hoxha.