TEKSTESHQIP

Fatjon Brati
A M'don Hala
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A M'don Hala" kënduar nga Fatjon Brati.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Një klip ndikon tek suksesi, ndaj projekti muzikor finalizohet tek fansat i përpunuar me vlera artistike me një videoklip, i cili u publikua më 21 Dhjetor 2019.