Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tema: Poezi Për 8 Marsin

8 Marsi

Nenen per 8Mars fort e putha un'
Dhe ne vesh i thash "qofsh e lumtur shum"
Kur ti je e lumtur ndjej dhe une gezime
Festa jote e bukur eshte dhe festa ime

- poezi nga Fatjona Bahtiri


- Poezia u dërgua nga Jona -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  38


Më shumë nga Fatjona Bahtiri


Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet