Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatlinda Ramosaj - Hasta La Vista Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Sa here qe dal
ti me pengon
nje vonese te vogel
ti se duron

per qdo detaj
lyp llogari
sillesh me mua si nje femije

Ref:Tash hasta lavista
shqip kesaj i thone fund
mshkuj si ti gjej
ne qdo kohe e qdo kund

Tash hasta la vista
per fund te uroj shume fat
ndoshtagjen me mire
por puna jone e pat

100% konzervativ
beson ne fjle si te ish naiv

per qdo detaj lyp llogari
sillesh me mua si nje femije

Ref:Tash hasta lavista
shqip kesaj i thone fund
mshkuj si ti gjej
ne qdo kohe e qdo kund

Tash hasta la vista
per fund te uroj shume fat
ndoshtagjen me mire
por puna jone e patNuk kemi video për këtë këngë.
Fatlinda Ramosaj - Hasta La Vista
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hasta La Vista".
3. Video është e këngës "Hasta La Vista", por nuk këndohet nga Fatlinda Ramosaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatlinda Ramosaj:


Komente 0