Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatlinda Ramosaj - Fati Pa Mbarim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

je nostagjija qe ka largesia
syrin veq ky lot ky lot e pastron
ah befasia qe sjell dashuria
zemren e dritheron me zjarr e drritheron

je perjetsia malli lumturia
shpirti te ndjen, te ndjen sa te don
je ndjeshmeria pritja pagjumsia
aah ky ritem na bashkooooon

ref: nata na kerkon mua edhe ty
sonte ne jemi ne, ne fillim
fati qe premton erdhi perseri
dua te jete pa, pa mbarim


Ky tekst u dërgua nga Albana

Fatlinda Ramosaj - Fati Pa Mbarim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fati Pa Mbarim".
3. Video është e këngës "Fati Pa Mbarim", por nuk këndohet nga Fatlinda Ramosaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatlinda Ramosaj:


Komente 0