Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatlum Zeka - Pres Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Jo s'mund ta harroj atë natë me stuhi,
si ma vodhën gjysmën time, kush të mori ty?
Tash mëngjeset pa ty më agojnë pa shpres,
ndjej trishtim kur hapet dera,
pres që ti të jesh.

ref:
Të prita shum të prita
kurr për mu nuk agoj dita,
me shpres ende të pres,
të kujtoj gjersa t'vdes.

Nuk gjeta ngushllimin edhe pse e këndova,
që ta pres lirinë pa ty jo kurr se besova.
ndoshta edhe pritja e ka një mbarim,
unë të pres dhe botën tjetër ty o engjulli im.

ref: .................................................

O zot më ndihmo ta dijë të vërtetën
nëse ajo më nuk ktheht a kam zgjidhje tjetër?
Tani edhe lotin nuk po mund ta ndali,
që nuk isha n'vendin tënd vetës nuk ja fali.

ref: ...................................................


Ky tekst u dërgua nga Tea


Nuk kemi video për këtë këngë.


Fatlum Zeka
Publikimi: 29/04/2012


Fatlum Zeka - Pres
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pres".
3. Video është e këngës "Pres", por nuk këndohet nga Fatlum Zeka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatlum Zeka:


Komente 0