Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatlum Zeka - Asnjë Si Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Asnjë si ti

Unë kisha humbur nëpër iluzjone
jetoja kot me ëndrra pa mbarim

derisa një dit nuk e di se si
një qast para meje u shfaqe ti

ref: Se asnjë vajzë tjetër jo nuk është si ti
për mua
unë të adhuroj qdo ditë edhe më shumë
dhe sa herë të shoh ty zemra ime thotë
të dua
por unë nuk ti them dot ty k'to fjalë.

Unë kisha humbur nëpër iluzjone
jetoja kot me ëndrra pa mbarim
tani qdo qast humbas nëpër mendime
më duket sikue afër meje vjen

dhe nuk e di përse jo nuk e di
qdo natë në qdo ëndërr gjithmonë shfaqesh ti

ref: Se asnjë vajzë tjetër jo nuk është si ti
për mua
unë të adhuroj qdo ditë edhe më shumë
dhe sa herë të shoh ty zemra ime thotë
të dua
por unë nuk ti them dot ty k'to fjalë.

Se ti për mua je shum e shtrenjtë
je gjëja më e bukur në ktë jet o no
ti je e vetmja dhe unë e di
se asnjë jo asnjë s'mund të jetë si ti ooo no no no no no no ...


Ky tekst u dërgua nga  altinFatlum Zeka
Publikimi: 20/03/2008
Festivali: Top Fest 5


Fatlum Zeka - Asnjë Si Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Asnjë Si Ti".
3. Video është e këngës "Asnjë Si Ti", por nuk këndohet nga Fatlum Zeka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatlum Zeka:


Komente 0