Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatlum Zeka - Mekati Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  10

mekat esht kjo qe un po e bej
s'durohem dot un pa ty s'dua t'jetoj
mekat esht qe buzet tua un lakmoj
s'dorzohem dot un pa ty s'dua t'jetoj

ref:
po te humba ty do ta humbi edhe veten
jo s'dua pa ty asnje qast ta kaloj jeten
po t'me tretet jeta me tretet veq per ty
un te dua dhe shpirtin tim ta fali vetem ty

mekat esht kjo qe ne enderr ty te shoh
kur e di qe je me tjetrin fare s'me pengon
nuk e kam veshtir kur e di se kush ke qen
nuk e kam veshtir kur e di per mu qfar ndjen

ref:(2x)
po te humba ty do ta humbi edhe veten
jo s'dua pa ty asnje qast ta kaloj jeten
po t'me tretet jeta me tretet veq per ty
un te dua dhe shpirtin tim ta fali vetem ty


Ky tekst u dërgua nga Getathe Best


Nuk kemi video për këtë këngë.


Fatlum Zeka
Publikimi: 25/11/2012


Fatlum Zeka - Mekati
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mekati".
3. Video është e këngës "Mekati", por nuk këndohet nga Fatlum Zeka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatlum Zeka:


Komente 0