Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatma Zyberi - Këngë Për Ganimete Tërbeshin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Ooo rron si lulet qe na cel vera
Bukuroshe o nder shume tjera
Lule te verdha e lule te kuqe
O nuk na merini o me u ba nuse.

Ooo bashke me vellaun Abedinin
Nja dy lule o dukagjini
Dy sokola te asaj ane
Ooo krenaria e asaj ane.

Ooo per kaj lufta rreth 40 vjet
Vella e moter o me hall te vete
Nate e dite si yll me gaz
Ooo tuj ndihmu shokeve ne mal.

Ooo ku je dite ne mundsh afroni
Te gjithe ato jane te aj mali
Te gjitha shpiat na i rrethoi
Na coi ne burgje na coi ner roje.

Ooo ja dhan besen o njoni tjetrit
Mos me lane armikun ne vend
Mos na dhimbet o vella rinia
Se ka ardh kjo kohe e trimerise.Nuk kemi video për këtë këngë.
Fatma Zyberi - Këngë Për Ganimete Tërbeshin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Këngë Për Ganimete Tërbeshin".
3. Video është e këngës "Këngë Për Ganimete Tërbeshin", por nuk këndohet nga Fatma Zyberi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatma Zyberi:


Komente 0